вівторок, 14 серпня 2012 р.

HELLO :)

Привіт зозульки!!!
Ох і давно я тут не була... точніше була, розглядала вашу красу, мовчки, але розглядала :) щось по-троху творила, а от сил на публікації не було....
В малого знову ріжуться зубки... таке враження, що "лізуть" 6 на раз.... Він, бідулічка, плаче, ниє, хоче тільки маминих ручок.... От мамині ручки і не доходять до нетбука вдень, а вночі просто сил нема...
Ну от, пожалілась-поплакалась :) тепер можна і показати щось :)
Сподобалось мені робити шоколадниці :) Красивий спосіб спрезентувати чоколядку :)))))))


Мій хом"як став багатшим ще на парочку ножів :))))))))))) і тепер швидше схожий на довольного слона, ніж на пухнастого хом"ячка )))))))))))
До речі про ножі, дівчатонька, хто має ножі від Маріанн Дизайн та Чері Лінн ви користуєтесь ними з металевим адаптером? Я на разі на адаптер не розжилась і щось якось важко висічки робити..... не всі деталі чітко ріжуться, приходиться і картон підкладати, і крутити декілька разів і всеодно не завжди гарно ріжуть... може є якісь "секрети" користування? поділіться, плз :)))


А ще якось розбився в нас вуличний термометр, точніше колба, в яку він був запханий. Шкода мені стало його викидати і вирішила я зробити його кімнатним :)))
Це називається "Наліпила все що мала" :))) або безвідходне виробництво :) - обрізочки стрічки, дирокольності з залишків паперу від висічок :))) я так люблю папірчики, що мені шкода викинути навіть маленький клаптик, не зробивши дирокольності хоч би найменшим дироколом що маю :). Основа папір Old world від DCWV, просто шикарний фактурний папірчик!
Ну ось :)
Дякую, що не забуваєте!!!
ЧМК

1 коментар:

  1. вийшов пречудовий темометр, та ще й такого нема більш ніде:-))

    ВідповістиВидалити