понеділок, 16 лютого 2015 р.

Фоторамка

Привітики усім! 
Погодка чудова, а ми як завжди вдома(( смаркаємо, кашляєм((  Надіюсь ви не хворієте! Ця зима то якась напасть з тими смаркльо-кашлями.. Хтось один починає, інший підхоплює і так по колу... Але треба шукати у всьому позитив) от і я спробувала). Переглядала папку з фотографіями робіт і виявила купу непоказаних робіт
Однією з них була фоторамка:Для фото 10х15см, в основі палітурний картон, на ньому синтепон і все це "прикрите" тканиною)

А ми з донечкою сьогодні знову кулінарили) але цього разу моїх зусиль було більше)

Тісто смачне і корисне - сирне (творожне). У мене велика біда - мої малята не хочуть їсти сир, тому приходиться викручуватись)) 
Гарного вам завершення дня! Дуже дякую за ваші коментарі!
ЧМК

неділя, 15 лютого 2015 р.

І знову скарби))

Привіт зозульки!
Як відсвяткували день Св.Валентина? Надіюсь отримали гарні подаруночки)) Мене чоловік порадував Чарівним садом) то я тепер антистресую)))))))))))) розмальовую досхочу))
А ще вчора моя донечка пекла свої перші "королівські тістечка" (рецепт вона сама прочитала в своїй "Книзі для творчості принцеси"! Сказати, що получилось смачно  це нічого не сказати) ну такі вже добрі, що мабуть кращих я не їла))))) і охопила мене вчора така водночас і гордість і такий якийсь блаженний смуток... росте донечка.. останнім часом часто згадую перші роки доні, як вона росла, яка була кукукусінька (це там синочок каже на щось малесеньке)) скільки всього вже було і приємного і не дуже.. а скільки всього ще попереду! з кожним роком все буде цікавіше, але от того часу, коли дитина тільки-тільки починає жити дуже бракуватиме.. захвату від першого сказаного слова, від перших крочків.. це все так... так... так зворушливо) 
Ох і пробило мене на лірику))) а все через оцю смакоту):

фото вечірнє, бо на ранок вже залишився один кексик))

А прийшла я показати новенькі скарби)))


До скарбів ще робила листівку. Просили "в тон скарбам", то я не довго думаючи зробила м"яку листівочку. Це перша спроба) давно хотіла зробити м"яку, а все ніяк не випадало нагоди.Все разом: 

Ну якось так на сьогодні) Гарної всім неділі!
Сьогодні в нас пасмурно, але кажуть, що тоді  весна буде рання... будемо на це надіятись.. а ще на мир, якого так всі чекають....
Миру усім нам!
ЧМК

пʼятниця, 6 лютого 2015 р.

Матусині і таткові скарби)

Привіт солоденькі зозульки!
Скучила за вами) Як ваше "нічого"?)))) Надіюсь у всіх все добре!
Забігла показати новенькі скарби. Для маленького Володі та його мами Альбіночки. Ми працювали разом, коли давно) (як же давно це було.......) І коли я взнала, що Альбіна родила другу дитинку, то дуже захотілось зробити їй презент) а як хочеться, то не можна ж собі відмовляти )))))))Надіюсь презент сподобається і пригодиться)
Бажаю всім гарної п"ятниці та бомбезних вихідних!
ЧМК