пʼятниця, 23 січня 2015 р.

"В"язаний" блокнотик

Привіт солоденькі!
В мене сьогодні маленьке сімейне свято) 6-та річниця одруження) чавунна здається)) Повечеряли з чоловіком та й кожен взявся до своїх справ: я до блогера, а чоловік до ремонту світильника у ванній) ось така вона "романтика"...
А прийшла я показати вам блокнотика. "В"язаного" такого) давно хотіла такий зробити, довго до цього готувалась, настроювалась))) сторінки натоновані лежали ще з минулого року і от за два дні таки зробилаЦю милу совушку я отримала від Миколайка)) ( Сольчик привіт!) Так хотілось її зазнимкувати))

Блокнотик прийме участь в завданні від Київського Скрапклубу "Утеплились"
Спасибі дівчатам за натхнення!
Солодких вам снів!
ЧМК

четвер, 22 січня 2015 р.

Перша валентинка)

Привіт, зозульки!
Як ваш настрій? До Дня всіх закоханих готуєтесь? До мене несподівано вчора прийшло натхнення і зваялась ось така валентиночка


Я своїми роботами буваю задоволена на всі 100 вкрай рідко, але цього разу мені подобається все)) ось так може нескромно, але вона справді мені подобається)))
Детальки:  чіпик знову від Scrp Box))

Тут і маска з текстурною пастою, і спрей з блиском (жаль так пасмурно сьогодні, що блиску невидно(( ), і контур гелевою ручкою, і висічки, і дирокольності... ну короче давно хотіла таке щось зробити та все ніяк не вдавалось)

Недавно перебирала свою гору штампів і натрапила на незайманий набір весільних штампів) вони англомовні та й весільні роботи я роблю вкрай рідко, тож штампи лежали два!!! роки ні разу не бачивши чорнила) І от вчора я вирішала їх познайомити з чорнилами)) і мушу визнати, що ці маленькі коротеньки фрази-слова чудово сюди вписались)
тут одна: 

і тут "ти і  я" та "поцілунок" 

Творилось легко по чудовому скетчу від Київського скрапклубу

Прийму з нею участь в завданні від Вензелика "Пошта Святого Валентина"

(жаль, що ще не розжилась їхніми чіпиками на тему Романтика((((( )

А також хотілось би прийняти участь в завданні від Дніпропетровскього клубу Бумажное Вдохновение "Вдохновившись любовью"
Надихнулась темою любові і купою сердечок з їхніх дошок)

Невпевнена чи можна відразу в двох схожих завданнях прийняти участь, тому якщо дівчатка кудись не приймуть не розстроюсь, все одно дякую їх всім за натхнення!

Любіть і світ навколо вас стане кращим!
ЧМК

середа, 14 січня 2015 р.

Шебіястий настрій)

З Новим Роком! І дарма, що зі Старим Новим Роком)) краще ж все-таки пізно, ніж ніколи!
Дорогенькі мої! Хороші мої дівчатка! Хочу усім вам побажати лише всього хорошого! Головне здоров"я усім та мирного неба над головою! Зараз це мабуть найважливіше за все, адже як буде здоров"я і мир, то і решта все додасться!
Пропала я з блогожиття взагалі... Чесно признаюсь, заходжу тільки полюбуватись вашою красою, а на свій блог нема ні бажання, ні часу... А це я ще навіть без роботи, а що ж буде, коли нарешті мене чоловік копне під зад з дому на роботу?!?))))) Якось воно так.. невесело... І це при тому, що я щось та й роблю, а от виставити лінь... Просто прийти показати зроблене якось не цікаво, а писати наче й нема про що... життя як життя... одноманітне з дня у день... маленькі радощі змінюються маленькими неприємностями.. все як у всіх мабуть...
Ой натринділа я тут цілу гору всякої всячини)) А треба ж показати листівочку)) Вкрай рідко щось тепер роблю по завданням, а тут так запав в душу скетч від Київського скрапклубу
В роботі використала чіпборд від укр.виробника Scrap Box. Мушу сказати - якість бомба! І дуже гарні дизайни)

Банер завдання

Дякую дорогенькі за візит!
ЧМК