понеділок, 26 травня 2014 р.

Шоколадниці

Привіт, зозульки!
Якваші вихідні? Надіюсь так само класно як і мої))) Ми насичего провели вікенд) Були на озері в суботу, в неділю голосували, гуляли в парку, їздили на закупи в супермаркети.. Короче розважались як могли)) Спасибі коханий за вионанян моїх бажань)
Облінилась страшно)) зовсім нічого не роблю... ні листівок, ні блокнотів ( блокноти б робила, так прінтер накрився.. відмовляється друкувати...), але маю ще що показати)) щоб ви, так би мовити, мене не забували)))
Одна шоколадниця поїхала до моєї замовниці, в котрої нещодавно був День народження:) Дуже мені хотілось зробити їй приємне і привітати з таким днем)Квіточкку сама робила))
А друга опинилась в ЛОРа, до якогом и з Анютою ходили)


Квіточку знову сама робила)) Ну якось так шоколадно сьогодні))) І призедент у нас буде шоколадний)) Короче все в шоколаді)))
Гарного усім дня!
Спасибі за візит!
ЧМК

середа, 21 травня 2014 р.

В очікуванні літа

Привіт, зозульки!!!
Нарешті тепло прийшло до нас)))))))))) Погодка радує, а отже і настрій файний і тільки часу стало менше)) багато гуляємо і нічого не встигамо)) 
От поки Костик спить, забігла показати вам нову листівочку. Зроблена вона спеціально для участі в завданні від Штампувальні "В очікуванні літа" ))

Завданням було використати в роботі квіти, метелика і пташку, все разом або що одне. В мене все)) А також матеріали від Штампувальні. В мене це сатинова стрічка і штамп "найкращій мамі у світі", але я використала його без слова "мамі")) так більш універсальна листівка получилась))

Гніздечко з пташам печене мною)))


Вирізку корони покрила глоссі


Листочки з коричневого картону, але якісь вони мені були затемні тож я їх покрила золотою фарбою)) стали наряднішими) 

Вчора розгрібала завали паперу.... прозріла.... в мене його таааак багато.... от знайшла старезну колекцію від БоБані.... вирішила, що новго паперу не купуватиму поки хоча б половини не використаю того що маю... а це значить, що новго паперу мні не бачити певно з рік, а може навіть два))))) 
Спасибі, мої любі за візит!
ЧМК

пʼятниця, 16 травня 2014 р.

Листівка для білочки)

Привіт, зозульки!
Щось погода не радує... Колись страшенно любила дощ... особливо дощ у вихідний день, коли можна запарити чашечку чаю чи запашної кави,обмотатись пледом і читати гарну книжку... Але тепер, коли у мене є двоє діток про таку розвагу можна забути)) діткам дуже скучно вдома) вони потребують прогулянок) і мамі посидіти з книжкою в руках не дадуть) хіба принесуть гору своїх книжечок і мама до хрипоти в голосі буде читати різними голосами казочки)
Вже другу добу дощ лиє як з відра... страшно аж якось... Але надіюсь скоро вигляне сонечко)
Облінилась я страшенно і крім як ліпити пластику не роблю нічого.
А показати прийшла листівочку для Людиної (Шуня) донечки, в якої нещодавно було д.н.
Веселенька така) примітивна, але від душі)Людина донечка мені асоціюється з білочкою) хоч вона на неї зовсім не схожа) але колись Шунька показала мені фотку, де малА з горішками і я прибалділа))) така гарна дівчинка! І чомусь тепер вона асоціаціюється з білочкою))
Здоров"ячка вам, дічьонки ще раз) усмішок і радості!

А вам, мої любі читачі, бажаю гарної погоди, вдалого закінчення робочого тижня і нехай усе буде добре!
ЧМК

субота, 10 травня 2014 р.

Блокнот на запАх:)

Привіт, хорошульки мої!
Як минають ваші вихідні? Надіюсь мирно))

Нещодавно в Асі Міщенко побачила чудовий блокнотик і так мені закортіло зробити щось схоже! От і зробила))) Але ж довго я його "родила".... Так все гарно булов думках і просто, а на ділі доволі сладно виявилось... Робила сама, по своїм догадкам, тож косячок таки є... 
Але загалом  мені сподобалось

Капталики плела, закладка з цупкої атласної стрічки.


Закривається блокнот на магнітну кнопку.. і тут якраз косячок... півміліметра промахнулась при установці кнопки і в результаті трохи косить "кришка"...


На передньому форзаці велика кишеня


Відритий: 

і закритий: 

Ну якось так)) до Асіного блокноту мені дууууже далеко, але дуже вдячна їй за натхнення!

Гарної вам неділі!
ЧМК

неділя, 4 травня 2014 р.

Набір в ДК Штампувальні

Привіт, зозуленьки!!!
В Штампувальні оголосили про набір в ДК

... Чомусь мені так захотіллось туди ))) 
Сумніваюсь, що попаду, але спробувати варто))))
Для цього потрібно написати пост, де виставити 5-7 своїх улюблених робіт.
Ну що ж))) почну)))
Листівки:

2) також і ця:  я з нею навіть в ТОП-3 попала)))
З блокнотів хочу відмітити цю кулінарну книгу


А також листівка-фоторамка - перша і найбільше мені подобається)):

Надіятимусь на удачу))))