четвер, 28 лютого 2013 р.

До 8-го березня

Привіт, зозулічкииии!!!!!!

Яка ж в нас класна погодка!!! Сонечко світить і навіть трошки гріє))) птасі щебечуть!!! мммм весна скоро!:) УРА! 
Настрій кльовий:)  І на хвилі радості створилась ось така листівочка:


Серединка "виглядує" :). Зад оформила також, але полінувалась сфотати)

Цвяточек ближче: 
Листівка до Дня 8 березня, але десь у мене загубився штампик "Зі святом весни".... тому напис доволі універсальний:) Можливо кольори не надто весняні, але такий от у мене зараз бурхливо-кольоровий настрій:)
Вперше робила гофро-квіточку (чи як це правильно назвати?:)). Сподобалось) Мабуть з рівнішими руками з доскою для біговки  це було б трохи акуратніше:) 
З цією саморобною квіткою  хочу прийняти участь в завданні №43 від Дніпропетровського скрап клубу. Цікаво - а власноруч спечена лілія теж вважається саморобною квіткою:))? Мабуть ні)
 Папірчик знову від Glitz design з набору Cashmere dame, листочки Chevron для квітки, Cherries для фону та Floral. Штампик від ММЕ, ну прям не можу без цих штампів тепер!!! :) Вощений шнурок червоний та чорний брадс; "самопечена" лілія, трошки помазюкана червоним чорнилом та покрита глянцевим лаком. При покритті лаком чорнило почало тягтися за кісточкою, але в результаті получилось досить цікаво.
Ось так:)
Гарного вам настрою!
Дякую,що заходите і не забуваєте мене!!!
ЧМК


clean-n-simple?

Привіт дівчатонька!
Забігла до вас скоренько показати листівочку.  Навіть не знаю в якому вона стилі:) Спочатку здалось, що це clean-n-simple, але тепер не впевнена у цьому:)
Та який би це не був стиль, а для мене щось нове)


В реалі папірчик-основа жовтий, а на фото чомусь  віддає гірчичним..
Побачила палітру від Shabby chic і попело мене)))
Папір від Glitz design з набору Cashmere damme, саморобна квітка улюбленими штампами від ММЕ за допомогою білої та голубої пудри в техніці ембосінг, крафт-папір,х/б мереживо, ластівка з пластики, брадс, машинний шов.
Також хочу прийняти участь в завданні №43 "готовимся к 8 марта!"

 Щопрада, я до кінця не зрозуміла чи можна листівки "з Днем народження" чи допускаються лише для 8 березня, тому не триматиму зла на дівчат, якщо мою роботу видалять з лінку:)
Солодких вам снів!
ЧМК

вівторок, 26 лютого 2013 р.

Відкритка "Золота"

Привіт, кукусічки!
Щось я зовсім розкисла ... Скучила за чоловіком, дітки регулярно вередують, погода паршива - ідеальні умови для депресії...... 
Рятуюсь як можу кавою та цукерками)))  Саджу серце і псую фігуру, але настрій трошки покращується) І от в такі хвилини пробую щоб творити.
Я дуже люблю вінтаж. Але сама рідко в цьому стилі щось роблю.. бракує досвіду/матеріалів/сміливості... А от чиїсь вінтажні роботи завжди з захопленням розглядаю! Так, нещодавно я відкрила для себе ГУРУ вінтажу Мілану Ростову. Обов"язково загляньте до неї! Її роботи завжди довершені, елегантні та неймовірно гарні!
По мк від Мілани для Пітерсього Скрапклубу я зробила листівочку з віконечком з оверлею для мами на д.н., щоправда далеку від вінтажу:)))

Віконечко не дуже об"ємне получилось, треба все-таки обзавестись клейовими квадратиками, бо об"ємний скотч в два шари мені не дуже подобається.

Під оверлеєм квадратик з листка Prima з колекції Printery, щоправда слабо його видно)) і висічка квітка від MD. Маю дурну звичку щось завжди поправляти в кінці роботи:) і тут не вийняток: здався мені оверлей якимось бляклим... вирішила підмалювати контур квітки-висічки гелевою золотистою ручкою. І вишло так, що чорної висічки навіть і не видно)))) Ну да ладно. Рамка і смужка з тисненням теж "підправлена" золотистою ручкою. Метелик подвійний чорний і золотий

Серединка простенька, потім напишу привітання). Прикрасила пелюстками, що  залишились від висічки.

Задок: 

В реалі листівка гарніша. Я все ніяк не навчусь гарно фотографувати, тим більше в таку пасмурну погоду.
Ну якось так:)
Дякую, що не забуваєте мене! 
Люблю вас!
ЧМК

неділя, 24 лютого 2013 р.

Блокнот " В очікуванні дива"

Усім зозулічкам привіт!
Як ви в таку паскудну погодку? В мене настрою 0,00.... Сонечка нема, погода погана, гуляти з дітками не  ходимо, коханий знову у відрядженні((( коротше весняний депреснячок підкрався незамітно:)
Захотілос мені "буйства красок"))) і вирішила використати для цього кусочок тканинки, що давним-давно лежав у мене без діла) ніяк не наважувалась, щось з ним зробити)
Ось що получилось:
блокнотик для вагітної)) не подумайте нічого такого - не для мене) просто для вагітної) 
для записів найчарніших моментів очікування чуда) перший поштовх, першик "коп-коп" ніжкою та "шкряб-шкряб" ручкою ))) моя мала страшенно любила шкрябати мене в животику))) а малий лише копався))) 
ну коротше для найприємніших моментів, думок, відчуттів протягом 9 місяців)

Ось такий він у мене кольоровий))) 
каптали плетені вручну (ніяк не вдається акуратно їх сплести, обов"язково десь трошки нерівно получається) це напевно від кривизни рук залежить:)

Форзаци простенькі, можливо ще треба додати кишеньки для важливих папірчиків)) 

Сторіночки від Штампувальні  з рубрика Халявка у четвер. Використала всі три шаблони сторінок, але не фотографувала їх)

Вигляд зверху: 

Блокнот формату А5, в ньому є 9 "книжечок", їх розділяють 9 розділювачів, де будут місця під фото, але вони ще в процесі (чоловік з відрядження привезе дирокол кута для фото тоді завершу і покажу, що вийшло))) Розділювачі не будуть підписані, тобто не має чіткого розділу по місяцях вагітності, поділ чисто символічний) Це вже як хазяйка забажає)
Папір кольоровий - оранжевий, зелений та жовтий, чудово доповнює кольори на тканинці)) Обкладинка м"яка, квіточки: біла та рожева від Танюшки, жовта від Світланки сердечко від Валі, оранджева квітка від Маріанни, х/б мереживо, стрічка з листочками, репсова стрічка для закладки та зав"язок. Картинку знайшла на просторах нет-у, роздрукувала, пришила і покрила матовий акриловим лаком. Не хотілось перевантажувати тканинку багатьма деталями, тому так скромно)) 
Доволі багато зроблено мною блокнотів вже, але по технічним характеристикам цей "найправельніший", як на мене. Раніше я блоки сшивала "по-коптски", а  тут скористалась МК від Юлі і так мені більше сподобалось: краще листки тримаються купи, легше їх проклеяти і взагалі блок рівніший получається. А при роботі з обкладинкою та приклеюванням блоку до обкладинки керувалась ось цим мк
Дякую всім за увагу!
ЧМК

пʼятниця, 22 лютого 2013 р.

Перша обкладинка на паспорт:)

Привіт цьомочки!
Нарешті я спробувала зробити обкладинку на паспорт! Все заглядала на ту красу, що дівчата роблять, а сама боялась спробувати:)) Мужньо подолала свій страх і ось, що в мене получилось:


Папірчик від Пріми, Романтік. Тьотя вирізана, гарячий ембосінг золотистою пудрою і золотиста висічка.
Ось так)) З дебютом мене:)
Дякую, що заходите!
ЧМК

четвер, 21 лютого 2013 р.

Мулен Руж чи щось таке)))

Привіт зозулічкииии!
Скучилась за вами! А часу  на скрап катастрофічно  не вистачає((( 
Спромоглась вчора на одну листівочку. 
Побачила завдання №13 від Київського скрапклубу і так мені закортіло зробити листівочку ну прямо ХАЧУНИМАГУ:))) Сіла і зробила)
Тепер сидЮ, глядЮ на неї і такі суперечливі емоції вона викликає в мене.....
Пір"їнка і штамп-напис від Лєночки, квіточки саморобні з дирокольних кружечків, що мені Валя подарувала. Дякую вам дівчатка! Папірчик від FabScrap, штамп-шов від ММЕ (ледь помітний по кутах відкритки та на рваностях, штампувала дістресами Old paper), брадси з кристалами. Серединку і задок теж оформила, але не сфотала...
Банер завдання:

Якось так)
ЧМК

четвер, 14 лютого 2013 р.

Обмін листівками. Хвастатись буду:)

Доброї ночі, зозульки!
 Зі святом вас! 
Любові вам! Щирої! Ніжної! Пристрасної!

Я сьогодні до вас з хвастульками)))
Записалась я до Лєни Yolka в обмін листівками. Відправила свою листівку в далекий Барнаул, надіюсь за нею хтось таки прийшов:)
А сьогодні отримала листа від Лєночки Starlet. Я думала, що в ньому тільки АТС, яку мені цей чудо-чєловєчік:)))) погодилась прислати в борг)) (борг я сумлінно повернула - скоро добереться до адресата:)), а там виявилась ще й листівка по обмінному проекту!!!! Моєму щастю не було меж!
Ви навіть не уявляєте яку красу я отримала від Лєночки!!! Навіть не пробуйте уявити! Краще я вам покажу:):
Відкритка така чарівна! Кожна деталь в ній довершена! А в середині стільки добрих слів! Ленусік, безмежно тобі вдячна!!! Я дуже рада, що ми з тобою знайомі, хоч і віртуально! Чомусь мені здається, якби ми зустрілись з тобою вживу, то напевно пробалакали би не одну годину поспіль:)))) Я теж хочу подякувати тобі за те, що в мене є ТИ! ;)

А це АТС. В неї я втюрилась ще в Лєни в блозі, а коли побачила її вживу, то мені відняло дар мови від захоплення! Така вона ніжна і квітуча!  

А це все разом: листівка, АТС і цілий скарб!!! Фон це теж подарунок від Лєни, дуже гарна тканинка! + набір штампів!!, пір"я, шармики та серветки. Я була вражена від такої кількості краси і щедрості Лєни! Сонце, дякую! Я твій боржник;)

Ось так в мене сьогодні почався ранок:) Цілий день ходила окрилена подарунком і все розглядала/мацяла/щупала:))))))) 
Ленусик, спасибо!!!!!
Бажаю і вам гарних подарунків та приємних вражень від людей, подій чи ще чогось )))
ЧМК

середа, 13 лютого 2013 р.

Шкатулка з Барбі №2

Привіт, зозулічки!
ВІТАЮ ВСІХ ВІКТОРІЙ З ІМЕНИНАМИ!!!

Пообіцяла я своїй племінниці Вікторії шкатулочку з Барбі, таку як робила своїй малій. Пообіцяла ще в січні, думала, що до 13.02. багато часу і я встигну:) Думала так, а тим часом дні пролетіли дуже швидко і ось настав сьогодні час Х, а шкатулка не готова..... Не сподівалась я від себе, що за дві години зможу щось зробити)) але таки зробила) і ось результат:


Племінниця моя велика солодкоїжка))) тому крім заколок в шкатулку поклала багато цукерок:)))


Ця шкатулка більша: в основі літрові пластикові салатниці (попередня була з півлітрових)
Не знайшла коричневого мережива в магазинах, тому просто затонувала білу прошву в каві)) Трошки додала  вбранню блиску  "рідною" сукнею ляльки та золотими квіточками з бісером. 
Робила по цьому МК, точніше вже по мап"яті)) 
Ось так на сьогодні)
ЧМК вас в дві пампулі!

вівторок, 12 лютого 2013 р.

Новий кулінарник

Привіт, зозульки!!!!
Скучилась я за вами!
Як ваш настрій? Як відганяєте від себе хандру? Я щось зовсім розкисла... Настрою 0 ... навіть гуляти з дітками сьогодні не ходила.. якась повна апатія і лінь... Треба чимось рятуватись! Чим? Правильно - СКРАПОМ!!!:) Покажу вам свій новий кулінарник.
Признаюсь чесно, такого творчого запору в мене ще не було (пардон за мою французьку:)). Побачила тканинку в яблучка і відразу виникло бажання зробити з неї обкладинку для кулінарної книжки. Обтянула картон тканиною і все... запор застій на тиждень часу... повернулась до роботи і знову те саме.. ну ніяк не лягав папірчик і декор... Вертіла-крутила, всіх домашніх дістала своїм питанням "як краще?"... але в кінці-кінців  таки домучила і ось що вийшло:

 Дизайн підвішання шармиків від мого чоловіка:  
Червоний бордюрчик від Валі-Sonchyk, що я отримала разом з АТС. Валю дякую!

З обкладинкою розібрались) Тепер слізна історія про те, як я рівняла листки.... Підрізала, підрізала і ще раз підрізала... Так рівняла, що блок став вужчим на 7мм!!!!!!!!!! А обкладинку то вже западло переробляти... Ех прийшлось викручуватись) На просторах нет-у колись давно зустріла таке оформлення так би мовити зав"язки блокноту/записника і відклала собі в голові, що добре було б таке спробувати. От і спробувала) Дійсно, як на мене, це найзручніша застібка кулінарного блокноту - і блокнот закритий, і ручка/олівець завжди на місці і не треба гасати по хаті в пошуках ручки для запису рецепта, котрий тобі хтось диктує по телефону:)) Таким чином я заповнила зайвий простір, що утворився внаслідок моїх рівнянь паперу). Петлі робила з широкої резинки (на яку наклеяла вирізані з залишків тканини яблучка) - і тут знову промах: резинка виявилась затовста і важко потім було клеяти форзаци (густо наливала клею, щоб розмок папір і практично натягувала його довкола резинки, щоб не було пустот.

Розділювачі символічні, без написів. Нехай майбутня господиня сама вирішить, що і де їй краще записувати:) З залишків тканинки повирізала яблучка і понаклеювала де-не-де))

Всього розділювачів 6. 


На задньому форзаці кишенька для вирізок чи інших папірчиків: 

І ще одне фото застібки: 

Ось такий багатостраждальний кулінарник:)
По матеріалах все просто: тканинка не 100% котон, але теж приємна на додит і легка в роботі:), папірчик від WP (стара новорічна колекція-не пам"ятаю назви) та Gltz Design Cashmere Dame, вощений шнурок, шармики, форзаци - перексерений лист від Меліси Френсіс :))) - ну ніяк не ділиться 30х30 на два форзаци А4... прийшлось і тут викручуватись:)
Ну якось так на сьогодні)
Написалась, нажалілась) можна йти кавуськи попити:)
ЧМК вас мої солодкі!

Пи.Си. Реліз Spellbinders до літньої виставки CHA 2013. День 1 Використала ножі

Spellbinders - Fancy Tags Three

четвер, 7 лютого 2013 р.

Отримані АТС-очки

Привіт, зозулічки!!!
Щось я зовсім стала рідко тут з"являтись...  Вас читаю постійно і напевно на це трачу весь, так би мовити, "вільний" час:) Поки почитаю, що нового натворили мої зозульки, трохи покоментую і все, часу більше нема... Мабуть скоро перейду в розряд мовчазних читачів(((  Та й нового щось показати нема чого... багато зависло на стадії "в процесі", дещо не можу показати, бо такі правила гри:) Якийсь дуже залісливий початок поста)))) Треба міняти тему)
А прийшла я нарешті до вас, щоб похвастати АТС-очками, що отримала від Юлі та Валі
По порядку) В той  день, коли ми з Валею домовились зустрітись, я отримала листа від Юлі з ось такою красою:

АТС-очка ближче: 
Юленько, ще раз дякую за таку красу! Скоро відправлю свою АТС) 

А це скарб від Валі: 

і АТС крупним планом: 
 Стільки добра! А в"язані сердечка і квітки які класні! І їх так багато! Бордюрчики вже використовую повним ходом))) Скоро покажу. 
Дякую вам, дівчатка!
І всім дякую за те, що заходите, коментуєте!
Пробачте, якщо когось обділяю коментарями, я вас читаю, а от писати про  свої враження від вашої краси  рідко получається(( Постараюсь виправитись)
ЧМК