вівторок, 20 вересня 2011 р.

флаверсофт

От я яка коза:))) вже і попрощалась, аж тут згадала, що не показала листівку-малютку. "Бавилась" я сьогодні флаверсофтом. Сподобалось дуже, однак біда в тому, що ПВА в мене якийсь дуже рідкий, треба пошукати густіший.

Опробовувала нову пудру  Ренджер від Хольца і щось якась вона мені погана видалась.... чи то я неправильно гріла, чи перегріла, але щось вона кристалами получилась... Ну але це пусте, буду тренуватись..
Ну тепер вже точно все:))) Спокійної ночі!

раз бісер, два бісер ...

Як і обіцяла показую своє нове захоплення-творіння)) вишивку бісером
і трохи ближче:

Вишивати дуже легко і досить швидко, проте для мене проблема є в тому, що нема де розкластись з бісером так, щоб моя маленька кукуся не рухала його:)) Та і вдень часу дуже нема.
Зате вночі, коли малята сплять можна приділити час цій неймовірно заспокійливій роботі. Це, напевно, тому, що вишиваю саме образ, якось так заспокоююсь під час роботи...
Гарно виглядаєще через те, що всі тілесні частини намальовані і вони не зашиваються бісером (на фото вище це добре видно).
Ну от наразі все. Солодких снів вам! Дякую, що заходите !

міні цукерочка

Привіт!  Як і обіцяла оголошую розіграш цукерочки, малееееесенької такої цукерочки:)))
Головна складова це дирокол дубовий листок 1,5 см, а решта різний дріб"язок))))
 Дироколом користувалась лише як купила))) пробувала як дироколить, в жодній роботі не використовувала. От і подумала, що комусь він може більше згодиться)))) По ходу ще щось добавлю до того, що є на фото, а що - сама ще не знаю)))
Бажаючих, мабуть, буде мало, тому довго тянути з розіграшем не будемо і відбудеться він рівно через місяць 20.10.2011р. за допомогою рендома. Записуватись можна до 19.10.
Правила стандартні : картинку з активним посиланням собі (пост чи на панелі не має значення), лінк сюди в коменти, прийти за результатами 20.10.
Міні цукерочка поїде по Україні та Росії.
Ну от ніби і все)))
Гарного всім настрою!  

понеділок, 19 вересня 2011 р.

листівка для чоловіка))

Доброго вечора! Я сьогодні на пару хвилинок, показати листівку для мого коханого чоловіка на День народження

Якщо чесно, то вона мені зовсім не подобаєть... Але чоловік був задоволений і це вже радує:)). Хотіла створити щось у стилі вінтаж, а получилось як завжди... Всередині кишенька для грошей на акустичну систему для автомобіля (як це чудово, коли можна подарувати коханому гроші і не морочити собі голову вибором подарунку:)) Загалом не дуже зле, але і не фонтан((
А ще хочу похвалитись тим, що вишиваю образ бісером. В наступних постах покажу як це гарно виглядає)) Правда робота довго тянеться, бо часу нема... малята не дають розслабитись.. вже майже здорові, але за час хвороби розпустились обидвоє... що одне, що друге з рук не злазять... а ручки в мами то не в лотерею виграні:((.
Щось я забалакалась)) як завжди)))
Оке, солодких вам снів! Дякую, що заходите, читаєте!
Люблю вас!
Пи.Си. скоро буде нова цукерочка:))

пʼятниця, 16 вересня 2011 р.

(((((

Привіт усім. В мене знову лазарет вдома. Мої малята знову  хворі((((  Анюта шмаркає і кашляє, Костя заразився від неї - теж почав шмаркати, а сьогодні вже і кашляє(((. І я теж не витримала атаки віруса... Найтяжче в цій ситуації з малим. Він ще не висмаркає носа, не відкашляє. Нервується, бо сопельки спати не дають, сісю важко смоктати. Ех....
Трохи з запізненням виконую свою обіцянку дану Наташику kukla. Наташ вибачай, що так довго, сама розумієш нема гіршого як хвора дитина, а як двоє нараз то і поготів... Листівка знайшла свою власницю вчора в лиці дуже хорошої лікарки, яка оглядала малих. Вона була дуже рада і приємно здивована))).
Знаєте, важко дарувати нашим пересічним людям щось подібне (маю на увазі створене власноруч). Наші люди до такого не звикли. Багатьом більш звично купувати стандартні листівки-штамповки, які виходить тисячними тиражами, ніж придбати щось оригінальне, створене руками з теплотою душі... Можливо все ще зміниться.
Можливо я і помиляюсь, але згодіться, що в нашій країні хенд-мейд не в такій пошані як, наприклад, в країнах Європи.
Лади, шось я забалакалась...
Ще раз перепрошую в Наташі за затримку виконання прохання))
Пи Си. ще забула показати вам магнітик який прийшов до мене від Наташика
 Ось він, "шматочок неба")))) красується поряд з магнітиком з моєї першої виграної цукерочки від Юленьки Julia_S. Дякую вам дівчата ще раз!

середа, 14 вересня 2011 р.

ще одна смакота приїхала до мене!

Привіт усім! Вчора я отримала цукерочку від Іри Гаращенко. Така краса! А доця моя була просто в захваті від звіряток!))) "Дай зітятька, дай зітятька!")))) (зітятька - це в нас звірятка)) Бережно брала в ручки кожне, гладила їх, акуратно розкладала на дивані)))
А я була в захваті від всього, що було в посилці! Серветки дуже гарні, метелики шикарні (Ірусь, розкрий секрет як ти їх робиш?)? А від стрічок в горошок я балдю.....Одним словом дякую за все!!!!!!
Ну і звичайно викладаю фото цієї краси:З однієї салфетки на новорічну тематику пробувала зробити папір для листівки. Класно так виглядає, але ось цей тиснений край, що є в салфетці практично такий і залишився (не розгладився). Підскажіть, так має бути чи це можна якось виправити?


Величезне ДЯКУЮ Іринці!!!
Ну от наразі все)))
Люблю вас! Дякую, що заходите!

понеділок, 12 вересня 2011 р.

мої перші нагородки!!!Привіт усім! Сьогодні мене приємно здивувала Іринка Гаращенко нагородивши мене:))) Велике їй за це дякую!
Ось вони, мої перші ластівки))) :

По правилам їх треба передати 10 майстриням... Ну що ж приступимо))) :
kukla
Соломія 
Maryana
Шуня
MARIANA 
Julia_S
Freetany
Зірочка :) 
Бумажное настроение
Lvenochec

Ось повний перелік правил:
1. Поблагодарить назначившего награду.
2. Разместить в своем блоге ссылку на блог лица, назначившего награду.
3. Разместить в своем блоге логотип награды.
4. Назначить награду 10 блогам и добавить ссылки на них.
5. Отправить комментарии номинантам об их награде.
6. Написать 7 вещей о себе

Ну і тепер про мене:))))
1.Люблю своїх дітей! Вони моє життя, моя радість, моя гордість! Нехай ростуть здоровенькі!
2. Дуже сильно люблю свого чоловіка! Він для мене все і навіть більше!
3. Люблю  спілкуватись з друзями. Їх у мене не багато, бо справжніх друзів багато бути не може))). Багато є знайомих, цікавих людей з якими мене щось пов"язує.
4.Люблю фрукти і овочі! Страшенно! Просто жити без них не можу:)) Як же ж я мучусь зараз, поки годую малечу і не можу їсти все, що хочеться:))) Але тішить думка про те, що Костик скоро виросте, а моя тимчасова "жертва" тільки принесе йому користь.
5. Люблю шукати в усьому позитив. Не завжди, правда, получається, але стараюсь)))
6. Не люблю сваритись.
7. Не люблю "двуличных" (як кажуть росіяни) людей. Не люблю нещирості, брехні і підлості.
Ось така я:))
Дякую, що дочитали! Сподіваюсь не втомились
Усім солодких снів!


неділя, 11 вересня 2011 р.

листівка для незнайомця... чи незнайомки)))

Листівка творилась вчора пізно ввечері, коли малята позасинали, а ми з чоловіком бокс дивились (молодець Віталік Кличко, потовк Адамека як книжка пише).
Хотіла я створити щось хоч приблизно таке гарне, як Наташа  та певно в мене руки ростуть не з того місця...

Відчувається нехватка часу, можливості розкластись з матеріалами, помізгувати що з чим краще скомпонувати... ех... 
Підемо сьогодні ще гуляти з малятами і листівка знайде свого господаря. Обов"язково про це ще напишу 

)))))

Нарешті погода дозволила сфотографувати мою небесної краси цукерочку!:))
Ось коробочка щастя, в якій усе було:

А далі начинка)) :
 ну і все по ближче:


і АТС-ка з конвертиком:
Фотограф з мене хреновенький (як і скрапер:)), так що Наташ вибачай, але передати всю ксасу фотографіями не змогла. Ті дівчата, які писали, що заздрять мені - правильно роблять))))
Шоколадку я смакую по півкубика)))  Обгортка не збереглась (доця швиденько її оприходувала), а на ній була стюардеса в небесного кольору формі. Так що вражень від цукерки масса ще досі, хоч отримала я її ше в п"ятницю.
Наташик, дякую ще раз!
Усе. Дякую, що дочитали! Сподіваюсь не втомились)), а я побігла фоткати листівку для незнайомця, про яку просила Наташа 

пʼятниця, 9 вересня 2011 р.

УРАААА!!! Я отримала Candy Skay!!!!

Привіт усім! Сьогодні суперовий день - я отримала цукерочку від Наталочки kukla!!! Нажаль сфотографувати не могла, бо день сьогодні пасмурний, а таку красоту будь-як фотографувати не можна! Як же мені пощастило стати власницею цієї  смакоти, цієї небесної  феєрії краси! Наталочко, обіцяю найближчим часом виконати твоє прохання, в мене самої вже руки "чешуться" творити. 
Ще раз велике ДЯКУЮ!!!!!! 

четвер, 8 вересня 2011 р.

розіграш цукерочки)))

Привіт усім! Сьогодні гарний день, незважаючи на дощик! Моєму хлопчику сьогодні три місяці, а в мене іменини))) Вітаю себе і всіх Наталь, Наталок і Наташ:)))) Усіх нам благ! Творчого натхнення! І дешевих, але якісних скрапматеріалів:)))) о то сказанула! Не дивуйтесь, настрій в мене якийсь дивний - ніби і хороший, але сарказм так аж і пре... мабуть осіння хандра підступає.
Та менше з тим! Тема поста зовсім інша. Перепрошую за затримку розіграшу (гуляла з малятами, годувала їх і т.д.). Я і не сподівалась, що буде аж 152 охочих на мою скромну цукерочку))) приємно дуже! Сподівають, що ПЧ після результатів розіграшу не поменшає (хоч в умові і не було обов"язкового правила стати ПЧ). Дуже рада новим знайомствам! Усі ви дуже талановиті майстрині, до яких мені ше рости і рости. Але я буду старатись))).
Досить вже бла-бла-бла)))) переходимо до розіграшу:
Містер Рендом сьогодні на стороні неймовірно гарної майстрині! Її роботами я завжди захоплююсь і чекаю з нетерпінням! І це............. та-да-да-дам.......

№2 - Соломія!!!   

ВІТАЮ!!! А кажуть першим номерам не щастить)))) 
Так як ми живемо в одному місті, то передам особисто в руки)))), а ще краще - чекаю тебе в гості! 
Всі, хто не виграли - не розстроюйтесь ! Обіцяю найближчим часом оголосити про розіграш нової цукерки, де буде вже щось суттєвіше за папір)))
Дякую ще раз усім хто приймав участь! До нових зустрічей! 

субота, 3 вересня 2011 р.

коробочка

Привіт усім! Часу катастрофічно немає.... малята відбираюсь весь мій час та сили. Є купа ідей, велике бажання творити, а  от часу катма. А коли є вже час, то сил нема(((, за цілий день так намотаєшся, що до вечора просто з ніг валишся. Доповзу до ліжка, голову на подушку покладу тай вже сплю. Поділіться, як ви боретеся з втомою?
Та попри все викроїла я час і створила подарункову коробочку. Дарувала в ній парфуми братовій на Д.Н.Коробочка з нуля. Використала папір, салфетку, мереживо та половинки перлинок з цукерки від Julia_S. Ще раз величезне ДЯКУЮ Юлічці за неї!!!!!

А ще, дівчата, маю до вас таке питання: що я роблю не так з гарячим ембосінгом, що в мене получається ось такий нечіткий відбиток? Може це чорнило погане (я користуюсь від Dovecraft ) чи пудра (Ranger)? Чи може в мене просто руки не з того місця ростуть?
Дякую що дочитали! Гарного всім настрою, натхнення та сил творити!