понеділок, 30 травня 2011 р.

Ще раз те саме)))

Викладаю ще раз ту саму листівку, бо хочу прийняти участь в SS 64, а попередній пост трохи неправильно виклала... Вже пізно щось виправляти, тому виладаю ще раз одну листівку:
А ось і сам скетч:
До речі на цю листівку надихнула мене Соломія своєю роботою Мінімалізм))))). Тут теж мінімум елементів:))) Такий собі майже Lifting. Дякі, Солічка!
Штамп підібрала не дуже вдало, правда? 

П'ять з одного

В Scap Boutique нове завдання Головоломка #2 – Пять открыток из одного листа
Я використала папір з серії Graphic 45 Once Upone a Springtime
Ось мої творіння:
А тепер кожна окремо:
ця листівка зроблена по бонусному скетчу SS

А ця листівка зроблена по скетчу від Арт Уголок Открытка № 32. Порхание бабочек

З цим творінням хочу спробувати свої сили в Ето Scrap Скетч #1

 А ця по скетчу SS 64
 І нарешті остання по скетчу від Апельсинового Ежа
Ух! Ну і довгий пост вийшов :))) Сподіваюсь ви не втомились.
Надіюсь хоч десь мені цього разу пощастить ))))

четвер, 26 травня 2011 р.

Весільна

Моя перша весільна листівка з нагоди одруження мого найкращого друга. Зроблена по скетчу від Sasya Скетч 64:
Так мені сподобався папір Ella Blue, що хочеться тільки з ним працювати))). Папір в марці це з магазину Наша бумага, троянди, листочки, атласна стрічка і половинки перлинок. Чорнило Premium Pigment Ink Pad Hot Pink.

вівторок, 24 травня 2011 р.

Скетч

Сьогодні цілий день трабли з блогом! Ніяк не могла вивісити листівку, зроблену по s'Sketches Скетч 63
І нарешті під кінець завдання вдалося)))). Сподіваюсь, що ще встигаю.

А ось і сам скетч:

понеділок, 23 травня 2011 р.

Весна...

Якось виглянула через вікно і побачила неймовірну красу: світило сонечко, вітерець повівав, дерева ніжно колихали свої листочки неначе мати своє дитя.. Все було таке зелене, сонячне і світле!
Захотілось зелені і вдома:Ще один піджак

Вчора їздили в гості до свекра, йому виповнилось 77 років. Довго не думаючи зробила для нього піджачок))). Другий, признаюсь чесно, зробила швидше. Можливо тому що часу розкачуватись не було))))

Шкода що не зробила фото всередині(((. Там ще чоловік написав привітання, а вільне місце я проштампувала штампами Prima Family.

субота, 21 травня 2011 р.

Подарункова коробочка

Моя перша подарункова коробочка. Хочу з нею прийняти участь в Альтер-скрап Ассорти.

А ось і коробочка:
Робила її по ось цьому МК. З декору: папір Stella Ruby, клітка і метелик це з паперу Mariposa 10х15, гарденія, листочки, атласна стрічка і половинки перлинок Prima.

Піджак

Сьогодні я з новою роботою. Сподобалось мені робити листівки нестандартної форми:)). Цього разу з нагоди 35-річчя мого брата. Щоправда буде воно в червні, але готуюсь зараз поки ще карапузик сидить в пузику)))). Фото не фонтан (доця активно допомагала їх робити), але роботу видно (хе-хе). Перший блін трохи получився комом, на другий раз врахую деякі недоліки. Зокрема гудзики підібрані на піджаку не зовсім вдало, краще було би скористатися брадсами як на метелику. Строго не судіть))):


В середині ще планую написати привітання. Є кишенька для грошового подарунку.

вівторок, 17 травня 2011 р.

Ще одне нічне творіння

Вчора стартувало нове завдання від блогу Творим вместе со Скрапушкой Скетч #19
І от виникла в мене ідея зробити своєму чоловікові листівку з нагоди народження нашого синочка (це відбудеться вже зовсім скоро, може за два тижні, а може за три:)). Переважно творити в мене є час вночі, коли донечка спить і не "допомгає" мамі:)) от і назвала нічним творінням.
 Ось що вийшло:

За тег дякую Соломійці, власне на ньому і напишу потім параметри малюка. З матеріалів: основа TG Crafts, кишенька вирізана з листка Garden Party, маска від Тіма Хольтца, гарденія, мереживо, атласна стрічка. Листівка можливо і не зовсім хлопчача, але скетч дотримано на всі 100%, тому сподіваюсь, що мою роботу не видалять і дозволять прийняти участь. Удачі мені!
Дякую, за візит!

понеділок, 16 травня 2011 р.

Дитяча

Давненько я не з"являлась, щось то часу нема, то сили. Карапузик в животику трохи мучачає і старша доня теж спокою не дає цілий день, ще й захворіла, бідулічка мала. А погода сьогодні просто караул... Єдине що підняло настрій так це палитра "Spring Blossom" від Подари кусочек счастья. Такі радісні весняні кольори, що відразу захотілось творити

Бралась до роботи з великим ентузіазмом, в голові відразу виникла купа ідей, а взялась до справи, то шось все не те і нічого підходящого серед матеріалів не знайшла... В кінці кінців ось що вийшло. Признаюсь чесно, абсолютно мені не подобається(((

Палітра дотримана, але сама листівка шось зовсім не радує(((. Але візьму таки участь в завданні, якщо видалять мою роботу, то навіть не здивуюсь:))

понеділок, 9 травня 2011 р.

З Днем Матері

Сподобалось мені робити листівки-трансформери (так я їх називаю:)) і от зробила ще одну до Дня Матері для свекрухи (попередню подарувала своїй мамі):


Матеріали: основа Laura Ashley, картон від Artemio, неперевершений картон з глітером Garden Party, гортензія, половинки перлин, сіре чорнило Memento, штампи Prima, декоративні стрази для нігтів.

середа, 4 травня 2011 р.

Квітково-метеликова)))

Сьогодні вирішила спробувати зробити листівку  незвичної для мене форми. Ось що з цього вийшло:

Хочу прийняти участь з нею в Задание №14 - Источник вдохновения: Time for tea
А ось і джерело натхнення: